پیگتیل فیبرنوری 1.5 متری SC-SMPigtail Fiber 1.5M SC SM
از 2 رای
Pigtail Fiber 1.5M SC SM
Pigtail Fiber 1.5M SC SM
Pigtail Fiber 1.5M SC SM
شناسه محصول: Pigtail Fiber 1.5M SC SM دسته:

در انبار موجود نمی باشد

پیگتیل فیبرنوری 1.5 متری SC-SMPigtail Fiber 1.5M SC SM

از 2 رای
شناسه محصول: Pigtail Fiber 1.5M SC SM دسته:
ویژگی های محصول
  • نوع کالا : پیگتیل فیبر نوری
  • نوع کانکتور : SC
  • ساختار کانکتور : سیمپلکس
  • نوع فیبر : سینگل مد
  • متراژ کابل : 1.5 متر
  • ضخامت کابل : 0.9 میلی متر
  • استاندارد فیبر : G.657
  • رنگ بندی کابل ها : تک رنگ
  • + موارد بیشتر - بستن
  • فروشگاه کابل ایران
  • 48 ساعت مهلت تست
  • ارسال از انبار فروشگاه کابل ایران
  • بسته بندی مخصوص فروشگاه کابل ایران

9,500 تومان

نقد و بررسی

پیگتیل فیبرنوری 1.5 متری SC-SM

پیگتیل فیبرنوری 1.5 متری SC-SM

پیگتیل فیبرنوری 1.5 متری SC-SM این کابل فیبر نوری ایران فایبر یک پیگتیل بوده که در یک سر خود دارای یک کانکتور SC بوده و این کانکتور SC بدنه ای پلاستیکی دارد. این محصول دارای کابل فیبر نوری سینگل مد با قطر 0.9 میلی متر و استاندارد G.657 بوده و با 1.5 متر طول در بازار تجهیزات شبکه جهت فروش عرضه شده است. این پیگتیل به دلیل بهره بردن از کانکتور SC که دارای ساختار فشار و چفت شدن است، یک پیگتیل محبوب در بازار می باشد.

Pigtail Fiber 1.5M SC SM

مشخصات فنی پیگتیل فیبر نوری SC/UPC SM 1.5m 

  • نوع کالا : پیگتیل فیبر نوری
  • نوع کانکتور : SC
  • ساختار کانکتور : سیمپلکس
  • نوع فیبر : سینگل مد
  • متراژ کابل : 1.5 متر
  • ضخامت کابل : 0.9 میلی متر
  • استاندارد فیبر : G.657
  • رنگ بندی کابل ها : تک رنگ
ادامه مطلب
دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 دیدگاه برای پیگتیل فیبرنوری 1.5 متری SC-SM

  1. توسط ehsan در تاریخ

    .

  2. توسط shahab hjz در تاریخ

    .

هنوز هیچ سوالی وجود ندارد. اولین کسی باشید که برای این محصول سوالی مطرح می کنید.

برای هر پاسخ جدید یک اعلان برای من ارسال کن.