پیگتیل فیبرنوری 1.5 متری SC-SMPigtail Fiber 1.5M SC SM
از 3 رای
Pigtail Fiber 1.5M SC SM
Pigtail Fiber 1.5M SC SM
Pigtail Fiber 1.5M SC SM
شناسه محصول: Pigtail Fiber 1.5M SC SM دسته:

در انبار موجود نمی باشد

پیگتیل فیبرنوری 1.5 متری SC-SMPigtail Fiber 1.5M SC SM

از 3 رای
شناسه محصول: Pigtail Fiber 1.5M SC SM دسته:

9,500 تومان

  • 48 ساعت مهلت تست
  • فروشگاه کابل ایران
  • بسته بندی مخصوص فروشگاه کابل ایران
  • ارسال از انبار فروشگاه کابل ایران
ویژگی های محصول
  • نوع کالا : پیگتیل فیبر نوری
  • نوع کانکتور : SC
  • ساختار کانکتور : سیمپلکس
  • نوع فیبر : سینگل مد
  • متراژ کابل : 1.5 متر
  • ضخامت کابل : 0.9 میلی متر
  • استاندارد فیبر : G.657
  • رنگ بندی کابل ها : تک رنگ

نقد و بررسی

پیگتیل فیبرنوری 1.5 متری SC-SM

پیگتیل فیبرنوری 1.5 متری SC-SM

پیگتیل فیبرنوری 1.5 متری SC-SM این کابل فیبر نوری ایران فایبر یک پیگتیل بوده که در یک سر خود دارای یک کانکتور SC بوده و این کانکتور SC بدنه ای پلاستیکی دارد. این محصول دارای کابل فیبر نوری سینگل مد با قطر 0.9 میلی متر و استاندارد G.657 بوده و با 1.5 متر طول در بازار تجهیزات شبکه جهت فروش عرضه شده است. این پیگتیل به دلیل بهره بردن از کانکتور SC که دارای ساختار فشار و چفت شدن است، یک پیگتیل محبوب در بازار می باشد.

Pigtail Fiber 1.5M SC SM

مشخصات فنی پیگتیل فیبر نوری SC/UPC SM 1.5m 

  • نوع کالا : پیگتیل فیبر نوری
  • نوع کانکتور : SC
  • ساختار کانکتور : سیمپلکس
  • نوع فیبر : سینگل مد
  • متراژ کابل : 1.5 متر
  • ضخامت کابل : 0.9 میلی متر
  • استاندارد فیبر : G.657
  • رنگ بندی کابل ها : تک رنگ
ادامه مطلب
دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 دیدگاه برای پیگتیل فیبرنوری 1.5 متری SC-SM

  1. توسط ehsan در تاریخ

    .

  2. توسط shahab hjz در تاریخ

    .

  3. توسط Smexads در تاریخ

    Achat Nolvadex Proviron https://cialibuy.com/ – Cialis Overnight Delivery Buy Levitra Online cialis generic reviews Propecia Proscar Treat Hair Loss

هنوز هیچ سوالی وجود ندارد. اولین کسی باشید که برای این محصول سوالی مطرح می کنید.

برای هر پاسخ جدید یک اعلان برای من ارسال کن.