خرید پچ کوردSC-LC سینگل مود 2متری NEXANSPATCH CORD SM-LC /SM 2M
از 1 رای
شناسه محصول: PATCH CORD FIBR دسته:
برچسب: , ,

در انبار موجود نمی باشد

خرید پچ کوردSC-LC سینگل مود 2متری NEXANSPATCH CORD SM-LC /SM 2M

از 1 رای
شناسه محصول: PATCH CORD FIBR دسته:
برچسب: , ,
ویژگی های محصول
  • مارک = NEXANS
  • رنگ کابل : زرد
  • طول کابل : 2 متر
  • نوع کانکتور : SC-LC
  • ساختار : Duplex
  • سازگار با کابل فیبر نوری : Single Mode
  • + موارد بیشتر - بستن
  • فروشگاه کابل ایران
  • 48 ساعت مهلت تست
  • ارسال از انبار فروشگاه کابل ایران
  • بسته بندی مخصوص فروشگاه کابل ایران

42,000 تومان

نقد و بررسی

خرید پچ کوردSC-LC سینگل مود 2متری NEXANS

پچ کوردSC-LC سینگل مود 2متری NEXANS

از پچ کورد فیبر نوری نگزنس سینگل مود SC-LC  2m برای برقراری ارتباط میان تجهیزات فیبر نوری در شبکه ها استفاده می شود.

این محصول تولید شرکت نگزنس می باشد. شرکت NEXANS از تولیدکنندگان مشهور در زمینه تجهیزات شبکه می باشد. پچ کوردها در انواع و با طول های متفاوت تولید شده اند. به طور کلی برای ایجاد ارتباط بین دستگاه های شبکه و کابل فیبر نوری، از پچ کورد فیبر نوری استفاده می شود. می توانید متناسب با نوع کانکتورها و آداپتورها، پچ کورد متناسب با آن را انتخاب کنید. کانکتورها در انوع متفاوتی موجود هستند و دارای حالت های SM (تک حالته) و MM (چند حالته) هستند.

ساختار پچ کوردها به گونه ای است که دارای انعطاف پذیری بالا هستند و به راحتی دچار شکستگی نمی شوند. از این رو در ارتباطات فیبر نوری و مخابرات از محبوبیت بالایی برخوردار است.

روکش این کابل فیبر نوری به رنگ زرد می باشد. رنگ این پچ کورد فیبر نوری نشان دهنده این است که فیبر آن از نوع Single Mode می باشد در نتیجه برای کابل های سینگل مود طراحی شده است. کانکتورهایی که به دو سر کابل فیبر نوری متصل شده اند از نوع SC-LC و با ساختار Duplex می باشد. رنگ هر دوی این کانکتورها آبی است.

SC  مخفف عبارت Standard Connector یا کانکتور استاندارد است. از این نوع پچ کوردها به وفور در مخابرات فیبر نوری استفاده می شود. LC مخفف عبارت Lucent است. بدنه این کانکتور از جنس پلاستیک می باشد. به دلیل اندازه کوچکی که دارد برای فضاهای با تراکم بالا مورد استفاده قرار می گیرد. ساختار این کانکتور از نوع چفتی و فشاری می باشد. پچ کورد فیبرنوری نگزنس دارای قیمت مناسبی بوده، همچنین استفاده از آن بسیار ساده است. به همین دلیل برای ارتباط در شبکه های فیبر نوری بسیار محبوب هستند.

ادامه مطلب
دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 دیدگاه برای خرید پچ کوردSC-LC سینگل مود 2متری NEXANS

  1. توسط shahab hjz در تاریخ

    .

هنوز هیچ سوالی وجود ندارد. اولین کسی باشید که برای این محصول سوالی مطرح می کنید.

برای هر پاسخ جدید یک اعلان برای من ارسال کن.